İnsan KaynaklarıTercüme Bürosunda Kıdem

Tercüme bürosu firmamız ile çalışmaya başlamak için mutlaka takım çalışmasına yatkın bir tavır göstermelisiniz. Bu yüzden kaliteli ve kendine güvenen bir ekibin yapamayacağı hiçbir iş olmadığını aklınızdan çıkarmayıp ona göre işlerinizi yürüteceksiniz. Özgüveni yüksek ve tercüme konusunda uzman olan takım arkadaşlarımız, firmamıza oldukça yarar sağlayacağı için sizin bu iş konusunda tecrübelerinizi ölçmek için bazı sınavlara tabii tutabiliriz. Bu yüzden yenilikçi ve akılcı olarak sorunlara çözüm bulmalı ve böylece de ilk aşamayı geçtikten sonra profesyonel ekibimizin bir üyesi olabilirsiniz.

            Özgüven Temel Niteliktir!

Tercüme Bürosu ekibi olarak başlıca hizmet anlayışımız; hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek ve bu doğrultuda tercüme konusunda insan kaynakları gücünü doğru ve verimlik bir şekilde kullanmaktır. Bu yüzden performansınızı en üst düzeyde göstermek için kendinizi tamamen işinize verecek ve bu sayede asla öz güven eksikliği yaşamayacaksınız. Yaptığınız işin, en ufak bir kelime hatasını bile affetmeyeceği bilincini edinerek bu işe başlamalı ve takım arkadaşlarımız arasında kendinizi en iyi şekilde temsil etmelisiniz.

            En İyi Rekabet!

 

Rekabetin avantajlarını araştırarak kendinizde bu özellikleri göstermeli ve sizi profesyonel kadromuza katmamız için diğer rakiplerinizden bir adım ileride olduğunuz göstererek tatlı rekabet ortamını ortaya çıkaracaksınız. En büyük ve hırslı rekabetin ‘insan gücü’ olduğunu aklınızdan çıkarmamalı ve tercüme bürosu ekibimize katılmak için bu ilkeyi doğru olarak yerine getirmelisiniz. Çağın gereksinimlerini en iyi şekilde yerine getirmek, hiç şüphesiz yeniliğe açık ve doğru bilginin peşinden giden insan olmaktan geçmektedir.

Bu yüzden bilgi insanı denen ve dilden dile dolanan bu tabire uygun bir birey olmak için kendinizi göstermeli ve tercüme konusunda tüm bildiklerinizi ortaya koyarak kendinizi bir adım öne çıkarmalısınız. Rekabetin her zaman sizi bir adım daha öne taşıyacağını ve kendinizi geliştirmeniz hususunda önemli bir evreyi temsil edeceğini aklınızdan çıkarmamalı, böylece sorunsuz bir çalışma hayatına adım atarak deneyimli ekibimiz arasına siz de isminizi yazdırabilirsiniz. İnsan ilişkilerinden tutun da kariyer planlarınıza kadar tüm düşüncelerinizi tercüme bürosu ekibimizin gelişimi üzerine kurarak hayatınızı bu doğrultuda ilerletme fırsatını elinizde bulundurmalısınız.